Bukiety kwiatów idealne na imieniny

83851_7ffc4bfbd07f8b3b1c9ad3aedcfa3903_large

 

 

Gdy wybór prezentu jest trudny, lepiej wybrać kwiaty, gdyż one z pewnością ucieszą solenizanta. Poczta kwiatowa w Internecie, aż kipi od wyszukanych i efektownych propozycji na kwiatowe upominki. Od skromnych propozycji po bogate i wystawne bukiety. W tonacjach wiosennych i jesiennych. Dla wyznania miłości i zwykłych życzeń zdrowia lub nieśmiałych wyrażeń sympatii.
Przed wyborem, zastanówmy się dla kogo będą kwiaty i co chcemy nimi powiedzieć. Choć życzenia załączone na bileciku przekażą wiele, to i rodzaj bukietu może wyrazić nasze intencje i uczucia.
Gdy osoba jest dla nas ważna, a w tym dniu chcemy ją odpowiednio uhonorować, postawmy na duże bukiety. Ważne by składały się z ciętych kwiatów, tylko takie będą jak najbardziej eleganckie. W tej roli odnajdą się ponadczasowe róże. Choć mogą one wydawać się zbyt pospolite i banalne, to nie zapominajmy o ich wysokiej wartości. Odpowiednio dobrana kompozycja ucieszy solenizantkę. Odcień czerwony zostawmy dla zażyłych kontaktów, różowy dla romantyczności, a pomarańczowe jako bardziej uniwersalne. Można też je wzbogacić połączeniem z goździkami, gerberami czy liliami, w różnych odcieniach. Dla dalszych znajomych, babci czy cioci doskonałe będą tulipany. Bez różnicy czy postawimy na mocną żółć, czy róż albo kolorowe zestawienie przyozdobione liśćmi, każde chętnie posłuży za upominek. Czasem wystarczą zwykłe margerytki, połączone w bukiet. Taki urokliwy i delikatny prezent może ucieszyć naszą koleżankę. Niezwykle popularne są kompozycje wielokwiatowe. Połączenie różnych gatunków daje większe możliwości i pozwala osiągnąć niezwykłe efekty. Oprócz wcześniej wymienionych kwiatów, bukiety mogą zawierać w sobie frezje, alstromerie, anturium i liczne, przyozdabiające je dodatki. Doskonałym rozwiązaniem, jest zakup takiej kompozycji w koszu.
Kwiaty mają silną moc, dlatego nawet jeśli nie mamy możliwości odwiedzić solenizanta osobiście, prześlijmy mu bukiet z bilecikiem, za pośrednictwem Internetowej poczty kwiatowej.

No to cyk! opublikowano dnia 2013-4-15 Kategoria: Kwiaty